Donglan Silk 280g Toilet Paper Household Economical Pack Coreless Roll Paper Bathroom Toilet Tissue Hand Towel
B$4.78
- Stock: In Stock
- Brand: Danas Blockbuster Store
- Model: t989835974555
- Weight: 1.00kg
0 views













| Product Specifications | |
| Brand | Dana Silk |
| Model | Dana Silk 280g |
| Applicable Scenarios | General |
| Raw Material Ingredients | Virgin Wood Pulp |
| Total Net Content | 280 Grams |
| Category | General |
| Printed or Not | Yes. |
| Market Segmentation | General |
| Whether to Import | Domestic |
| Printing Process | Embossed |
| Product Name | Danas 280g Rolling Paper |
| Origin | Mainland China |
| Number of Layers | 5Th Floor |
| Fluorescent Agent Detection | Does Not Contain Fluorescent Whitening Agents |
| Material | Dana Silk |
| Is It Available in Bulk? | No |
| Biodegradable Materials | Supports Biodegradable Materials |
| Specification Type | Normal Specifications |
| Outer Packaging Form | Full Box |
| Add Ingredients | None |
| Weight | 280 g |
| Does It Contain Core? | Coreless Roll Paper |
| Is There Any Fragrance? | No |