360 Camera Bc60 Monitor, Plug-In-Free, Wireless 4g, Lifetime Data-Free, Smart Door Entry, Home Remote Mobile Phone
B$220.90
- Stock: In Stock
- Brand: 360 Ju Times Store
- Model: t986257419027
- Weight: 0.89kg
0 views

















| Product Specifications | |
| Brand | 360 |
| Model | BC60 4G |
| Applicable Scenarios | Indoor |
| Whether to Integrate with Large Ai Models | Other |
| Memory Capacity | 128GB,32GB,Nothing,64GB |
| Power Supply Mode | No Need to Plug in |
| Storage Type | Sd Card |
| Video Call | One-Way Video Call,Low Latency Two-Way Talk,High-Fidelity Audio Calls |
| Type of Product | Battery Camera |
| Supply Method | Wireless 4g |
| Function | Pir Human Body Sensor,Binoculars and Multi-Eyes,Mobile Tracking,Perimeter Alarm,Recording,Two-Way Voice Intercom,Face Recognition,Pet Identification,Mobile Monitoring |
| Clarity | 3 Million Pixels + 3 Million Pixels |
| Installation Method | Adhesive Type,Perforated |
| Color Classification | 360 Battery Camera Bc60 (4g Binocular Version) |