Wanmi Underwear Washing Machine, Washing and Drying All-In-One, Fully Automatic, Small Size, for Washing Socks and Underwear, Lazy Person Cleaning Machine 322E
B$1,394.78
- Stock: In Stock
- Brand: Suning.com Official Flagship Store
- Model: t983222050567
- Weight: 1.60kg
0 views























| Product Specifications | |
| Brand | Naughty Rice |
| Model | J01 Washing Machine |
| Size & Height | 36 cm |
| Size Width | 76.1 cm |
| Voltage | 220 V |
| Dimensional Depth | 28 cm |
| Drainage Method | Flush and Drain |
| Production Company | Nanjing Wanmi Technology Co., Ltd. |
| Applicable Objects | Socks |
| Warranty Period | 12 Months |
| Power | 240W and Above |
| Capacity | 7 L |
| Power Supply Mode | Ac |
| Function | Wash, Spin, and Dry All in One. |
| Disinfection Method | Silver Ion,Ultraviolet,High Temperature |
| Color Classification | [Single Barrel Wall Hanging],White [Double Warehouse Wall Hanging],Gray [Double Warehouse Wall Hanging],Nationwide Door-To-Door Installation |