Cartier Tank Series Watch Wsta0136
B$4,088.26
- Stock: In Stock
- Brand: Ten Billion Subsidy Official Channel
- Model: t974793577257
- Weight: 0.50kg
0 views






| Product Specifications | |
| Brand | Cartier/Cartier |
| Cartier/Cartier Series | Tank Series |
| Tank Series Models | W 5200003 |
| Popular Elements | Fine Steel |
| Style | Fashion |
| Crown Type | Ordinary |
| Movement Type | Quartz Movement |
| Bottom Type | Ordinary |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Dial Diameter | 27.5 mm |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Waterproof Depth | 30m |
| Applicable Objects | Female |
| Condition | Brand New |
| Display Mode | Pointer Type |
| Shape | Square |
| Origin | Switzerland |
| Case Material | Fine Steel |
| Mirror Material | Sapphire |
| Dial Diameter | 41 mm |
| Movement Origin | Switzerland |