Portable Ceramic Box Cutter, Creative Automatic Rebound Type, Magnetic Suction, Anti-Stick, Safe Box Opening Knife, Special for Opening Express Packages
B$2.26
- Stock: In Stock
- Brand: Jiajiahui Boutique Department Store
- Model: t974087617583
- Weight: 0.30kg
0 views




















| Product Specifications | |
| Brand | No Brand |
| Item Number | B5989-1 |
| Blade Length | 1.6cm |
| Time to Market | 2025-09-06 |
| Long Handle | 6cm |
| Maximum Total Blade Length | 6cm |
| Blade Material | Ceramics |
| Classification | Upgraded Model✅Khaki[1 Pack]⭐Ceramic Unboxing Knife/Suitable For: Home, School, Company, Government,Upgraded Model ✅ Black[1 Pack]⭐Ceramic Unboxing Knife/Suitable For: Home, School, Company, Government,Special Flash Sale:✅Khaki[1 Pack]⭐Ceramic Unboxing Knife/Suitable For: Home, School, Company, Government,Upgraded Model✅Khaki[2 Pack]⭐Ceramic Unboxing Knife/Suitable For: Home, School, Company, Government,Upgraded Model ✅ Black[2 Pack]⭐Ceramic Unboxing Knife/Suitable For: Home, School, Company, Government,Upgraded Model✅Khaki + Black[2 Pack]⭐Ceramic Unboxing Knife/Suitable For: Home, School, Company, Government |
| Blade Angle | 60°Above |