Gel Memory Foam Pillow for Adults, Home Use, Cervical Spine Protection, Sleep Aid, Special Pillow Core, Pair Pack, Dormitory Single Bed
B$133.58
B$88.90
- Stock: In Stock
- Brand: Yalu Home Textile Flagship Store
- Model: t966807100975
- Weight: 0.50kg
0 views







| Product Specifications | |
| Brand | Yalu |
| Individual Weight | 2.4kg |
| Size | 40x60x10cm |
| Support Type | Moderate |
| Type of Filling | Gel Memory Foam |
| Adjustable Height | Does Not Support Height Adjustment |
| Height | 10-12cm |
| Applicable Scenarios | Dormitory,Household |
| Pillow Fabric | Nylon |
| Production Process | Not Handmade |
| Item Number | Zgd2025081501 |
| Applicable People | Student,Universal |
| Shape | Rectangle |
| Year and Season of Release | Autumn 2025 |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Number of People | Single |
| Packaging Type | Simple Decoration |
| Product Grade | Qualified Product |
| Color Classification | Cool Blue-Single Pack⭐Gel Cooling Particles✅Soft Cotton, Gentle on the Skin, for a Deeper Sleep in the Summer,Cool Blue-One Pair⭐Gel Cooling Particles✅Soft Cotton, Gentle on the Skin, for a Deeper Sleep in the Summer |