Neck Protection U-Shaped Pillow, Portable Sleeping Essential, Ice Silk Travel Pillow for Long-Distance Car Rides, Neck Support U Pillow, Compact Storage, Memory Foam Pillow
B$79.74
B$39.87
- Stock: In Stock
- Brand: Colorful Yixia Flagship Store
- Model: t949066755532
- Weight: 0.50kg
0 views


























| Product Specifications | |
| Brand | Colorful Summer Dress/Colorful Summer |
| Adjustability | Supports Telescopic Folding |
| Support Type | Supported |
| Type of Filling | Memory Foam |
| Support Height | 12cm |
| Individual Weight | 255g |
| Applicable Scenarios | Travel |
| Breathable Design | Supports Breathable Design |
| Item Number | 0708-Egg Boy U-Shaped Pillow 4 |
| Filler | Memory Foam |
| Applicable People | Adult |
| Physiotherapy Function | Soothe |
| Year and Season of Release | Summer 2025 |
| Jacket Material | Ice Silk (Viscose Fiber) |
| Material | Synthetic Fiber |
| Packaging Method | Simple Decoration |
| Pillow Circumference | 66cm |
| Color Classification | [Spring Powder + Egg Storage Bag]✅Travel Light★Portable and Compact Storage,[Ivory White + Egg-Shaped Storage Pouch]✅Travel Light★Portable and Compact Storage,[Obsidian Gray + Egg Boy Storage Bag]✅Travel Light★Portable and Compact Storage,[Violet + Egg Boy Storage Bag]✅Travel Light★Portable and Compact Storage,[Cangling Green + Egg Boy Storage Bag]✅Travel Light★Portable and Compact Storage,[Spring Powder + Storage Bag]A Must-Have for Travel, Comfortable and Supportive,[Ivory + Storage Bag]A Must-Have for Travel, Comfortable and Supportive,[Obsidian Gray + Storage Bag]A Must-Have for Travel, Comfortable and Supportive,[Violet + Storage Bag]A Must-Have for Travel, Comfortable and Supportive,[Cangling Green + Storage Bag]A Must-Have for Travel, Comfortable and Supportive,[Spring Powder]Business Trip★360°Neck Wrap,[Ivory White]Business Trip★360°Neck Wrap,[Obsidian Gray]Business Trip★360°Neck Wrap,[Violet]Business Trip★360°Neck Wrap,[Cangling Green]Business Trip★360°Neck Wrap |