Yalu Yunduo memory foam pillow, cervical vertebra protection and special pillow core for sleeping, a pair of adult home side sleeping deep sleep pillows
B$101.36
B$57.29
- Stock: In Stock
- Brand: Yalu Home Textile Flagship Store
- Model: t943644443353
- Weight: 1.50kg
0 views












| Product Specifications | |
| Brand | Yalu |
| Size | 37x60x7cm |
| Support type | Moderate |
| Height | 7-10cm |
| Province | Jiangsu Province |
| Prefecture and city | Nantong City |
| Applicable scenarios | Dormitory,bedroom |
| Production process | Not manual |
| Item number | Zgd2025062502 |
| Filling type | Memory foam |
| Listing year and season | Autumn 2025 |
| Origin | Chinese mainland |
| Applicable people | Adult |
| Shape | Cloud type |
| Pillow fabric | Others |
| Applicable number of people | Single |
| Product grade | Qualified product |
| Packaging type | Simple decoration |
| Single weight | 1.5kg |
| Color classification | Single - light blue Neck support to aid sleep, relieve stress and fall asleep in seconds, sleep soundly all night, portable package,Pair set - light blue Neck support to aid sleep, relieve stress and fall asleep instantly, sleep soundly all night, portable package |