Zero-Pressure Memory Foam Pillow, Slow Rebound Ergonomic Side Sleeping Neck Pillow, 2025 New Model Pillow, Pair, 40X70Cm
B$103.94
B$51.97
- Stock: In Stock
- Brand: Muji Liangpin Home Textile Selection Store
- Model: t924098376942
- Weight: 1.50kg
0 views












| Product Specifications | |
| Brand | Kakoki |
| Size | 42x70x8cm |
| Support Type | Moderate |
| Height | 8-10cm |
| Province | Jiangsu Province |
| City | Nantong City |
| Applicable Scenarios | Universal |
| Production Process | Three-Dimensional Quilting |
| Item Number | 20250514005-W |
| Type of Filling | Memory Foam |
| Shape | Rectangle |
| Year and Season of Release | Winter 2025 |
| Origin | Mainland China |
| Applicable People | Universal |
| Pillow Fabric | Other |
| Applicable Number of People | Single |
| Product Grade | Qualified Product |
| Individual Weight | 0.5kg |
| Color Classification | 40X70Cm [Pillow Height Approx. -8Cm] (Single Pillow Insert + Simple Packaging),40X70Cm [Pillow Height about -8Cm] (Pair of Pillow Cores + Simple Installation),40X70Cm [Pillow Height Approx. -10Cm] (Single Pillow Insert + Simple Packaging),40X70Cm [Pillow Height Approximately -10Cm] (Pair of Pillow Cores + Simple Installation),40X70Cm [Pillow Height about -8Cm] (Single Pillow Core + Gift Box),40X70Cm [Pillow Height about -8Cm] (Pair of Pillow Cores + Gift Box),40X70Cm [Pillow Height about -10Cm] (Single Pillow Core + Gift Box),40X70Cm [Pillow Height about -10Cm] (Pair of Pillow Cores + Gift Box) |