Summer Bed Sheet Style Ice Silk Cooling Mat 2025 New Model Natural Rattan Mat Pure Rattan Summer Household A-Class Maternal and Infant Grade Bamboo Mat
B$262.57
B$100.38
- Stock: In Stock
- Brand: Gesanghua Home Textile Flagship Store
- Model: t923123130390
- Weight: 6.00kg
0 views































| Product Specifications | |
| Brand | Gesang Flower |
| Product Weight | 3 kg |
| Applicable People | General Adult |
| Province | Zhejiang Province |
| Prefecture and City | Taizhou City |
| Item Number | Clk 20250514 |
| Style | Fitted Sheet Style |
| Origin | Mainland China |
| Year and Season of Release | Summer 2025 |
| Material | Cellulose Material (Regenerated Cellulose Fiber) |
| Kind | Mat Set |
| Applicable Bed Size | 150 cm by 200 cm,180cm X 200cm |
| Anti-Slip Design | Anti-Slip |
| Mat Size | 200 X 180 cm |
| Color Classification | 【Fitted Sheet Style】Embroidered Ice Rattan Mat - Gold - Class A, Safe for Sleeping Naked,【Fitted Sheet Style】Machine Washable Dotted Ice Silk Mat - Starry Grey - Includes Matching Pillowcase - Class A, Safe for Sleeping Naked,【Fitted Sheet】D Embroidered Ice Rattan Mat - Champagne❤With Pillowcase - Category a Can Sleep Naked,【Fitted Sheet Style】D Embroidered Ice Rattan Mat - Grey ❤ With Pillowcase - Category a Can Sleep Naked |