Muji 2026 New Model Home Bedroom Full-Cover Integrated No-Installation Foldable Yurt Anti-Fall Mosquito Net
B$158.26
B$79.13
- Stock: In Stock
- Brand: Muji Home Products Store
- Model: t909266934335
- Weight: 2.64kg
0 views












| Product Specifications | |
| Brand | Muji |
| Product Barcode | 000000 |
| Fence Height | 150cm |
| Installation Method | No Installation Required |
| Mosquito Net Length | 190cm |
| Applicable Season | 2Xl/40Cm |
| Bracket Material | Fiberglass |
| **Translation:** | Universal |
| Applicable Scenarios | Family |
| **Province** | Jiangsu Province |
| City | Nantong City |
| Item Number | W-SWK250217 |
| هذه هي الطريقة | Yurt Style |
| Installation Method | No Installation Required |
| Function | Anti-Mosquito |
| Origin | Mainland China |
| Ages | Polyester |
| Mosquito Net Width | 100cm |
| Anti-Mosquito Level | Grade a |
| Tent Top Material | Polyester Fiber |
| Applicable Bed Size | [Applicable to 0.9-1.0m Bed] 80cm Wide X 190cm Long [Foldable and Installation-Free, Top with Large Space],[Applicable to 1.2m Bed] 100cm Wide X 190cm Long [Foldable and Installation-Free, Top with Large Space],[Applicable to 1.5m Bed] 135cm Wide X 190cm Long [Foldable and Installation-Free, Top with Large Space],[Applicable to 1.8m Bed] 160cm Wide X 190cm Long [Foldable and Installation-Free, Top with Large Space] |
| Color classification | Haze Blue [True Class a Bold 7-Strand Bracket Flagship Top],Hello Rabbit [Real Class a Bold 7-Strand Bracket Flagship Top],Gradient Stripes [True Class a Bold 7-Strand Bracket Flagship Top],Sweet Dream Bear [Real Class a Bold 7-Strand Bracket Flagship Top],Beige [True Class a Bold 7-Strand Bracket Flagship Top],Elegant Grey [Premium Grade A, Reinforced 7-Strand Support, Flagship Top-Tier Configuration],Pochacco [Authentic Grade A, Heavy-Duty 7-Strand Support, Flagship Top-Tier Configuration],Summer Rhapsody [Real Class a Bold 7-Strand Bracket Flagship Top] |