Double-Sided Mat Student Dormitory Single Bed Special Rattan Mat Summer 0.9m Foldableable 1.2m Summer Bamboo Mat
B$26.36
- Stock: In Stock
- Brand: Qiancao Flagship Store
- Model: t906092457325
- Weight: 6.00kg
0 views

















| Product Specifications | |
| Style | New Chinese Style |
| Set Components | Multi-Piece Set |
| Style | Foldable |
| Year and Season of Release | Spring 2025 |
| Kind | Mat Set |
| Washability | Not Washable |
| Cooling Mat Size | 90x190cm |
| Color Classification | Double-Sided Cooling Mat (Single Layer) - [Double-Sided Cooling Effect]❄️Smooth and Thornless],Double-Sided Step-Up Pillow (with Pillowcase) - [Double-Sided Cooling]❄️Smooth and Thornless],Double-Sided Yage (Single Cooling Mat) - [Double-Sided Cooling]❄️Smooth and Thornless],Double-Sided Yage (with Pillowcase) - [Double-Sided Cooling]❄️Smooth and Thornless],Double-Sided Cooling Mat (Single Layer) - [Double-Sided Cooling Effect]❄️Smooth and Thornless],Double-Sided Jun Yu (with Pillowcase) - [Double-Sided Cooling]❄️Smooth and Thornless],[Single Mat for Student Dormitory Is Generally 90*190cm],✅ Price Guarantee for 365 Days❗️You Can Contact Customer Service to Specify the Date for Delivery✅ |
| Brand | Qiancao |
| Expanded Length | 190cm |
| Product Weight | 1kg |
| Applicable People | Average Adult |
| Foldability | Foldable |
| Seat Thickness | 2mm |
| Folded Size | 40cm |
| Expand Width | 90cm |
| Province | Zhejiang Province |
| City | Taizhou City |
| Year and Season of Release | Summer 2026 |
| Item Number | W91217617108 |
| Origin | Mainland China |
| Material | Other/Other |
| Applicable Bed Size | 80Cm*190Cm+1 Piece Set,90Cm*190Cm+1 Piece Set,100Cm*195Cm+1 Piece Set,120Cm*200Cm+1 Piece Set,135Cm*200Cm+1 Piece Set,150Cm*200Cm+1 Piece Set,180Cm*200Cm+1 Piece Set |
| Anti-Slip Design | Anti-Slip |
| Product Grade | Qualified Product |
| Breathability Level | Good |
| Quality Inspection Standards | GB 18401-2010 |
| Main Pattern | Minimalism |