Summer Double-Sided Cooling Mat 2026 New Model Ice Silk Mat Student Dormitory Single Mat Home Rattan Mat Bamboo Mat Straw Mat
B$26.24
- Stock: In Stock
- Brand: Qiancao Flagship Store
- Model: t904461412187
- Weight: 6.00kg
0 views















| Product Specifications | |
| Style | New Chinese Style |
| Brand | Qiancao |
| Expanded Length | 200cm |
| Product Weight | 2.1kg |
| Applicable People | Average Adult |
| Foldability | Foldable |
| Folded Size | 45cm |
| Expand Width | 150cm |
| Set Components | Multi-Piece Set |
| Province | Zhejiang Province |
| Year and Season of Release | Summer 2025 |
| Item Number | Sm03290125 |
| Style | Foldable |
| Origin | Mainland China |
| Year and Season of Release | Summer 2025 |
| Material | Other/Other |
| Kind | Mat Set |
| Applicable Bed Size | 80Cm*190Cm+1 Piece Set,90Cm*190Cm+1 Piece Set,100Cm*195Cm+1 Piece Set,120Cm*195Cm+1 Piece Set,135Cm*200Cm+1 Piece Set,150Cm*200Cm+1 Piece Set,180Cm*200Cm+1 Piece Set,200Cm*220Cm+1 Piece Set |
| Anti-Slip Design | Anti-Slip |
| Product Grade | Qualified Product |
| Breathability Level | Good |
| Quality Inspection Standards | GB 18401-2010 |
| Main Pattern | Stripes |
| Cooling Mat Size | 180x200cm |
| Color Classification | Yupu Rattan Mat [Single Mat]| Double-Sided Cooling❄️Smooth and Thornless,Junhuang Rattan Mat [Single Mat]| Double-Sided Cooling❄️Smooth and Thornless,Yupu Rattan Mat [with Pillowcase]| Double-Sided Cooling❄️Smooth and Thornless,Junhuang Rattan Mat [with Pillowcase] | Double-Sided Cooling ❄️ Smooth and Thornless |