Class a Maternal and Infant Grade Summer Ice Bean Mat, Fitted Sheet, Classy Ice Silk Mat, Machine Washable Household Air-Conditioned Soft Mat
B$52.25
- Stock: In Stock
- Brand: Qiancao Flagship Store
- Model: t902269716902
- Weight: 6.00kg
0 views



























| Product Specifications | |
| Set Components | Mat + Pillowcase |
| Style | Fitted Sheet |
| Year and Season of Launch | Spring 2025 |
| Kind | Mat Set |
| Washability | Machine Washable |
| Mat Size | 180x200cm |
| Color Classification | [Fitted Sheet]Tiffany Pink[The Coolness Is Just Right and the Whole Family Is Comfortable],[Fitted Sheet]Morandi Gray[The Coolness Is Just Right and the Whole Family Is Comfortable],[Fitted Sheet]Ice Blue[The Coolness Is Just Right and the Whole Family Is Comfortable],[Fitted Sheet]Matcha Green[The Coolness Is Just Right and the Whole Family Is Comfortable],[Bed Mat]Tiffany Pink[The Coolness Is Just Right and the Whole Family Is Comfortable],[Bed Mat]Morandi Gray[The Coolness Is Just Right and the Whole Family Is Comfortable],[Bed Mat]Ice Blue[The Coolness Is Just Right and the Whole Family Is Comfortable],[Bed Mat]Matcha Green[The Coolness Is Just Right and the Whole Family Is Comfortable] |
| Brand | Thousand Grass |
| Expanded Length | 200cm |
| Product Weight | 2kg |
| Applicable People | General Adults |
| Foldability | Foldable |
| Seat Thickness | 5mm |
| Folded Size | 40cm |
| Expanded Width | 150cm |
| Antibacterial Function | No Antibacterial Function |
| Province | Zhejiang Province |
| Prefecture and City | Taizhou City |
| Year and Season of Launch | Spring 2025 |
| Item Number | Ldd03220225 |
| Origin | Mainland China |
| Material | Other/Other |
| Applicable Bed Size | 150*200CM[Three Piece Set],180*200CM[Three Piece Set] |
| Mildew Proof Treatment | Not Mildew Proof |
| Anti-Slip Design | Anti-Slip |
| Product Grade | Qualified Product |
| Breathability Level | Good |
| Quality Inspection Standards | GB 18401-2010 |
| Main Pattern | Plain Color |