Lanweike carbon copy net, ultra-light and ultra-hard telescopic net copy pole, full set of large fishing net, foldable net head
B$60.10
B$20.42
- Stock: In Stock
- Brand: Lanweike Flagship Store
- Model: t901755095214
- Weight: 1.20kg
0 views




























| Product Specifications | |
| Brand | Lanweike |
| Time to market | Spring 2025 |
| Network port diameter | 40cm |
| Sales channel type | Pure e-commerce (only sells online) |
| Is it the same style in the mall? | No |
| Tag price | 168 |
| Price range | 101-200 yuan |
| Length after shrinkage | 106cm,115cm,117cm |
| Is it shrinkable? | Yes |
| Item number | Lwkcwhei003 |
| Mesh thickness | Narrow eyes |
| Origin | China |
| Material | Carbon |
| Sports and outdoor projects | Fishing,Outdoor fishing |
| Net depth | 45cm |
| Is it targetable? | Yes |