Yalu Memory Foam Pillow for Home Use, Adult Cervical Spine Support, Sleep Aid Pillow Core, Special for Men and Women Sleeping, Single Pack
B$116.90
B$73.45
- Stock: In Stock
- Brand: Yalu Home Textile Flagship Store
- Model: t900639768863
- Weight: 1.50kg
0 views








| Product Specifications | |
| Brand | Yalu |
| Size | 42x70x8cm |
| Support Type | Moderate |
| Height | 8-12cm |
| Province | Jiangsu Province |
| City | Nantong City |
| Applicable Scenarios | Dormitory,Hotel,bedroom |
| Production Process | 3D Cutting |
| Item Number | Zgd2025031802 |
| Type of Filling | Memory Foam |
| Year and Season of Release | Spring 2026 |
| Slogan: Brandmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmianmian | Mainland China |
| Applicable People | Universal |
| Shape | Rectangle |
| Pillow Fabric | Other |
| Applicable Number of People | Single |
| Product Grade | Qualified Product |
| Packaging Type | Gift box |
| Individual Weight | 1kg |
| Color Classification | Third Generation Deep Sleep Memory Pillow Pro-8cm Portable,The Third Generation Deep Sleep Memory Pillow Pro-10Cm [Portable],The Third Generation Deep Sleep Memory Pillow Pro-12Cm [Portable],The Third Generation Deep Sleep Memory Pillow Pro-8Cm [Gift Box],The Third Generation Deep Sleep Memory Pillow Pro-10Cm [Gift Box],The Third Generation Deep Sleep Memory Pillow Pro-12Cm [Gift Box],The Third Generation Deep Sleep Memory Pillow Pro-8Cm + Pillowcase [Portable],The Third Generation Deep Sleep Memory Pillow Pro-10Cm + Pillowcase [Portable],The Third Generation Deep Sleep Memory Pillow Pro-12Cm + Pillowcase [Portable],The Third Generation Deep Sleep Memory Pillow Pro-8Cm + Pillowcase [Gift Box],The Third Generation Deep Sleep Memory Pillow Pro-10Cm + Pillowcase [Gift Box],The Third Generation Deep Sleep Memory Pillow Pro-12Cm + Pillowcase [Gift Box] |