Class a Cold-Feeling Thickened Cooling Mat 2026 New Model Washable Ice Silk Mat Summer Household Air-Conditioned Soft Mat
B$52.70
- Stock: In Stock
- Brand: Qiancao Flagship Store
- Model: t898010530246
- Weight: 6.00kg
0 views























































| Product Specifications | |
| Style | Ins Wind |
| Style | Foldable |
| Year and Season of Release | Summer 2025 |
| Kind | Mat Set |
| Washability | Machine Washable |
| Cooling Mat Size | 180x200cm |
| Color Classification | 【Bed Mat Style】Class a Cooling Ice Bean Mat❄️-Lake Blue☆Free Pillowcase,【Bed Mat Style】Class a Cooling Ice Bean Mat❄️-Fruit Green☆Free Pillowcase,【Bed Mat Style】Class a Cooling Ice Bean Mat❄️-Rubber Powder☆Free Pillowcase,【Bed Mat Style】Class a Cooling Ice Bean Mat❄️-Advanced Gray☆Free Pillowcase,【Fitted Sheet Style】Class a Cooling Ice Bean Mat❄️Cd Model-Lake Blue☆Free Pillowcase,【Fitted Sheet Style】Class a Cooling Ice Bean Mat❄️Cd Style-Fruit Green☆Free Pillowcase,【Fitted Sheet Style】Class a Cooling Ice Bean Mat❄️Cd Model-Rubber Powder☆Free Pillowcase,【Fitted Sheet Style】Class a Cooling Ice Bean Mat❄️Cd Model-High-Grade Gray☆Free Pillowcase |
| Brand | Qiancao |
| Expanded Length | 200cm |
| Product Weight | 2kg |
| Applicable People | Average Adult |
| Foldability | Foldable |
| Seat Thickness | 5mm |
| Folded Size | 40cm |
| Expand Width | 150cm |
| Antibacterial Function | No Antibacterial Function |
| Province | Zhejiang Province |
| City | Taizhou City |
| Year and Season of Release | Summer 2025 |
| Item Number | W91217617114 |
| Origin | Mainland China |
| Material | Other/Other |
| Applicable Bed Size | 150*200cm [Three-Piece Set],180*200cm [Three-Piece Set] |
| Mildew Proof Treatment | Not Mildew Proof |
| Anti-Slip Design | Anti-Slip |
| Product Grade | Qualified Product |
| Breathability Level | Good |
| Quality Inspection Standards | GB 18401-2010 |
| Main Pattern | Plain Color |