Double-sided mat, foldable rattan mat, summer mat, winter and summer dual-use 2026 new straw mat, dormitory ice silk mat, bamboo mat
B$26.21
- Stock: In Stock
- Brand: Qiancao Flagship Store
- Model: t897487689377
- Weight: 6.00kg
0 views













| Product Specifications | |
| Style | New Chinese style |
| Style | Double seat |
| Listing year and season | Summer 2025 |
| Kind | Mat set |
| Washability | Not washable |
| Mat size | 180x200cm |
| Color classification | Classic Royal Shirt Seat - No Pillowcase | Double-sided Cooling Suitable for Mothers and Infants,Classical Royal Shirt Seat - with pillowcase | double-sided cooling, suitable for mothers and infants,Classic Gurun mat - no pillowcase | double-sided cooling, suitable for infants,Classic ancient mat - with pillowcase | double-sided cooling, suitable for babies |
| Brand | Qiancao |
| Expansion length | 200cm |
| Product weight | 1kg |
| Applicable people | Average adult |
| Foldability | Foldable |
| Seat thickness | 2mm |
| Folded size | 40cm |
| Expand width | 150cm |
| Province | Zhejiang Province |
| Prefecture and city | Taizhou City |
| Listing year and season | Summer 2025 |
| Item number | W91217637101 |
| Origin | Chinese mainland |
| Material | Other/other |
| Applicable bed size | 80cm*190cm+1 piece set,90cm*190cm+1 piece set,100cm*195cm+1 piece set,120cm*200cm+1 piece set,135cm*200cm+1 piece set,150cm*200cm+1 piece set,180cm*200cm+1 piece set |
| Anti-slip design | Anti-slip |
| Product grade | Qualified product |
| Breathability level | Good |
| Quality inspection standards | GB 18401-2010 |
| Main pattern | Plain color |