Lanweike Carbon Fishing Rod Ultra-Light Hard Rod for Taiwan-Style Fishing, Comprehensive Carp Fishing Rod, Genuine Large Fish Rod, 19H Action
B$130.83
B$82.54
- Stock: In Stock
- Brand: Lanweike Flagship Store
- Model: t895949220702
- Weight: 0.50kg
0 views




























| Product Specifications | |
| Brand | Lanweike |
| Time to Market | Spring 2025 |
| Sales Channel Type | Pure E-Commerce (Only Online Sales) |
| Is It the Same Style as Sold in Shopping Malls? | No |
| Market Price | 699 |
| Fishing Place | Reservoir Pond,Stream,River,Lake,Other |
| Weight | 110 g |
| Price Range | 201-500 Yuan |
| Length after Shrinkage | 109–124cm |
| Number of Sections | 4 |
| First | 1.25 |
| Item Number | 2025351700 |
| Origin | China |
| Yuan Jing | 16.5–23mm |
| Material | Carbon |
| Fishing Rod Tonality | Hard Tone |
| Color Classification | [5H/28 Offset 19 Tone] 2.7m - Free Rod, Floating Line Hook When Ordering,[5H/28 Offset 19 Tone] 3.6m - Free Rod, Floating Line Hook When Ordering,[5H/28 Offset 19 Tone] 4.5m - Free Rod, Floating Line Hook When Ordering,[5H/28 Offset 19 Tone] 5.4m - Free Rod, Floating Line Hook When Ordering,[5H/28 Offset 19 Tone] 6.3m - Free Rod, Floating Line Hook When Ordering,[5H/28 Offset 19 Tone] 7.2m - Free Rod, Floating Line Hook When Ordering,[5H/28 Offset 19 Tone] 8.1m - Free Rod, Floating Line Hook When Ordering |