Silk Pillow Silk Pillow 100 Mulberry Silk Filament Single Side Sleeping Pillow to Aid Sleep Cervical Spine Pillow Core Pair
B$695.54
B$207.07
- Stock: In Stock
- Brand: Lhsdcx330 Seven-star Luxury Home Textile Hotel In Dubai
- Model: t815803442149
- Weight: 1.50kg
0 views



























| Product Specifications | |
| Brand | Other Homes |
| Height/Size | 8-12cm |
| Province | Shanghai City |
| Prefecture and City | Shanghai City |
| Filling Type | Silk |
| Silk Type | Mulberry Silk |
| Origin | Mainland China |
| Applicable People | Universal |
| Shape | Rectangular |
| Physiotherapy Function | Improve Sleep |
| Pillow Fabric | Pure Cotton |
| Applicable Number of People | Single Person |
| Product Grade | First-Class Product |
| Packaging Type | Gift Bag |
| Weight | 1.3kg |
| Size | 47*73cm |
| Color Classification | 1220g Double Palace Cocoon Filament Pillow-Pair,1220g Double Palace Cocoon Filament Pillow-Single Pack |