Latex Ice Silk Mat Three-Piece Set Summer 2024 Student Dormitory Bedspread Summer Air-Conditioned Bed Sheets Soft Mat
B$70.81
- Stock: In Stock
- Brand: Home Textiles And Bedding Experience Center
- Model: t815635514723
- Weight: 0.50kg
0 views























| Product Specifications | |
| Brand | Other/Other |
| Province | Jiangsu Province |
| Prefecture and City | Nantong City |
| Fabric Material | Polyester Fiber |
| Style | Foldable |
| Is It Foldable? | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Applicable People | Universal |
| Variety | Mat Set |
| Material | Other/Other |
| Applicable Bed Size | 120cmx200cm,90cmx200cm,180cmx200cm,180cmX220cm,150cmx200cm,135cmx200cm,200cmx220cm |
| Thickness | 1cm |
| Product Grade | Qualified Products |
| Pattern | Landscape |
| Mat Size | 180x200cm |
| Color Classification | Dark Green,Blue,Gray,Light Green,Sunflowers Bloom,Hi Pinyun,Daisy,Papa Night Color,Rainbow Island,Sea of Grains and Flowers,Morning Flowers Pick up at Dusk,Dream Starry Sky,Romantic Flower Sea,Guannan River Flower,Hot Air Balloon,Jade Color,Pastoral Life,Secret Garden,Minimalist Life,Monet Garden,Greedy Panda,Noble Style,Cool Dragon,The Icing on the Cake |