Latex Ice Silk Cooling Mat Three-Piece Set Summer 2024 Model Student Dormitory Bed Cover Summer Air-Conditioned Bed Sheet Soft Mat
B$70.93
- Stock: In Stock
- Brand: Home Textiles And Bedding Experience Center
- Model: t799607198440
- Weight: 0.50kg
0 views





















| Product Specifications | |
| Brand | Other/Other |
| Province | Jiangsu Province |
| City | Nantong City |
| Surface Material | Polyester Fiber |
| Style | Foldable |
| Foldability | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Applicable People | Universal |
| Kind | Mat Set |
| Material | Other/Other |
| Applicable Bed Size | 120cmx200cm,90cmx200cm,180cmx200cm,180cmX220cm,150cmx200cm,135cmx200cm,200cmx220cm |
| Thickness | 1cm |
| Product Grade | Qualified Product |
| Main Pattern | Scenery |
| Cooling Mat Size | 180x200cm |
| Color Classification | Dark Green,Blue,Gray,Light Green,Sunflower Blooms,Hipi Cloud,Little Daisy,Papuan Nightfall,Rainbow Island,Bangkok Flower Sea,Picking up Flowers in the Morning and Evening,Fantasy Starry Sky,Romantic Sea of Flowers,Chao Phraya Flower,Hot Air Balloon,Jade Color,Country Life,Secret Garden,Simple Life,Monet's Garden,Greedy Panda,Noble Style,Cool Dragon,The Icing on the Cake |