Miniso premium ice silk mat summer 2026 new student dormitory single machine washable mat summer bed sheet
B$43.46
B$42.09
- Stock: In Stock
- Brand: Miniso Flagship Store Of Premium Home Textiles
- Model: t794327978495
- Weight: 6.00kg
0 views





















| Product Specifications | |
| Style | Modern chinese |
| Brand | MINISO/MINISO |
| Product barcode | 0000000000000 |
| Expansion length | 200cm |
| Applicable people | Average adult |
| Foldability | Foldable |
| Folded size | 20cm |
| Expand width | 180cm |
| Antibacterial function | Has antibacterial function |
| Province | Jiangsu Province |
| Listing year and season | Summer 2026 |
| Item number | W91217637101 |
| Style | Foldable |
| Origin | Chinese mainland |
| Listing year and season | Summer 2024 |
| Material | Other/other |
| Kind | Bed mat |
| Applicable bed size | 90cm*200cm+0 piece set,120cm*200cm+0 piece set,150cm*200cm+0 piece set,180cm*200cm+0 piece set,200cm*220cm+0 piece set |
| Anti-slip design | Anti-slip |
| Product grade | Qualified product |
| Washability | Washable |
| Quality inspection standards | GB 18401-2010 |
| Main pattern | Plain color |
| Mat size | 150x200cm |
| Color classification | We solemnly promise to buy the product with confidence. If it is fake, you will be fined 10%. 365-day quality guarantee (don’t take photos of the selling points).,If you want to choose, choose mats from listed brands. Listed companies carefully select the quality to be really good (don’t take pictures of the selling points),If you want to choose, choose a flagship store with offline stores. Look for the authentic security code of Miniso products (don’t take photos of the selling points).,Class A Naked Sleeping Grade Antibacterial Fabric Supports Quality Inspection, Safe to Sleep Naked (Don’t Take Photos of Selling Points),Sheet style - aqua green, type A antibacterial, cool to fall asleep in seconds, suitable for babies, machine washable,Bed sheet model - light gray, Class A antibacterial, cool to fall asleep in seconds, suitable for babies, machine washable,Sheet model - dark blue, type A antibacterial, cool and fall asleep in seconds, suitable for babies, machine washable,Sheet model - Champagne gold, type A antibacterial, cool to fall asleep in seconds, suitable for babies, machine washable,Summer mat + pillowcase set - aqua green, Class A antibacterial, cool to fall asleep in seconds, suitable for babies, machine washable,Mat + pillowcase set - light gray Class A antibacterial, cool to fall asleep in seconds, suitable for babies, machine washable,Mat + pillowcase set - dark blue Class A antibacterial, cool to fall asleep in seconds, suitable for babies, machine washable,Mat + Pillowcase Set - Champagne Gold Class A Antibacterial Cool to fall asleep in seconds Suitable for babies Machine washable,------The following is the 2026 new model with thicker breathable layer, which does not affect the super cool feeling ------..(Do not take photos of the selling points),Bed sheet style - aqua dense weave, gift bag of the same style | Single mat,Bed sheet style - light gray dense weave, gift bag of the same style | Single mat,Bed sheet style - dark blue dense weave, gift bag with the same style | Single mat,Bed sheet style - champagne gold, encrypted weave, gift bag of the same style | Single mat,Bed sheet style - aqua dense weave, gift bag of the same style | mat + pillowcase,Bed sheet style - light gray dense weave, gift bag of the same style | mat + pillowcase,Bed sheet style - dark blue dense weave, gift bag of the same style | mat + pillowcase,Bed sheet model - champagne gold encrypted weave, gift bag of the same style | mat + pillowcase,Fitted Sheet + Pillowcase Set - Aqua Green Class A Antibacterial Cool to fall asleep in seconds Suitable for babies Machine washable,Fitted sheet + pillowcase set - light gray Class A antibacterial, cool to fall asleep in seconds, suitable for babies, machine washable,Fitted sheet + pillowcase set-dark blue Class A antibacterial, cool to fall asleep in seconds, suitable for babies, machine washable,Fitted Sheet + Pillowcase Set - Champagne Gold Class A Antibacterial Cool to fall asleep in seconds Suitable for babies Machine washable |