Summer mat outside the city 2026 new ice silk rattan mat bamboo straw mat summer household soft mat winter and summer dual-use Category A
B$73.41
B$38.26
- Stock: In Stock
- Brand: Flagship Store Outside The City
- Model: t784293934762
- Weight: 6.00kg
0 views























| Product Specifications | |
| Style | Simple |
| Style | Bed sheet style |
| Listing year and season | Spring 2026 |
| Kind | Mat set |
| Washability | Hand washable |
| Mat size | 150x200cm |
| Color classification | Add to favorites and shopping cart for priority delivery, SF Express next day delivery,China Green Environmentally Friendly Products Class A Antibacterial Sleep Protection,Purchasing instructions: 1-piece set does not include pillowcases, 2/3-piece sets include pillowcases,2026 flagship model Plant Ice Vine-Bee Bear-Golden Brown Color-Sheet Model,2026 flagship model Plant Ice Vine-Bee Bear-Silver Gray-Sheet Model,2026 Flagship Model Plant Ice Vine-Capibala-Champagne Color-Sheet Model,2026 flagship model Plant Ice Vine-Capibala-Silver Gray-Sheet Model,2026 flagship model Plant Ice Vine-Capibala-Ice Green-Sheet Model,2026 flagship model Plant Ice Vine-Bee Bear-Golden Brown-Sheet Model,2026 flagship model Plant Ice Vine-Bee Bear-Silver Gray-Sheet Model,2026 Flagship Model Plant Ice Vine-Capibala-Champagne Color-Sheet Model,2026 flagship model Plant Ice Vine-Capibala-Silver Gray-Sheet Model,2026 Flagship Model Plant Ice Vine-Capibala-Ice Green-Sheet Model |
| Brand | Outside the city |
| Expansion length | 200cm |
| Product weight | 3kg |
| Applicable people | Average adult |
| Foldability | Foldable |
| Seat thickness | 0.3cm |
| Folded size | 50cm |
| Expand width | 150cm |
| Antibacterial function | Has antibacterial function |
| Province | Zhejiang Province |
| Prefecture and city | Taizhou City |
| Listing year and season | Spring 2026 |
| Item number | Clx133583 |
| Origin | Chinese mainland |
| Material | Other/other |
| Applicable bed size | 80cm*190cm+1 piece set,90cm*190cm+1 piece set,100cm*195cm+1 piece set,120cm*195cm+1 piece set,135cm*200cm+1 piece set,150cm*200cm+1 piece set,180cm*200cm+1 piece set,180cm*220cm+1 piece set,200cm*220cm+1 piece set,80cm*190cm+2 piece set,90cm*190cm+2 piece set,100cm*195cm+2 piece set,120cm*195cm+2 piece set,135cm*200cm+3 piece set,150cm*200cm+3 piece set,180cm*200cm+3 piece set,180cm*220cm+3 piece set,200cm*220cm+3 piece set |
| Anti-mildew treatment | Anti-mildew treatment |
| Anti-slip design | Anti-slip |
| Product grade | Qualified product |
| Breathability level | Good |
| Quality inspection standards | GB 18401-2010 |
| Main pattern | Stripe |