Harman kardon/Harman Kardon Soundsticks4 overseas version wireless Bluetooth speaker
B$4,087.54
- Stock: In Stock
- Brand: Ten Billion Subsidy Official Channel
- Model: t781198354744
- Weight: 0.82kg
- Dimensions: 10.00cm x 2.33cm x 3.33cm
0 views














| Product Specifications | |
| Size | 271X84X84 mm |
| Brand | Harman Kardon/Harman Kardon |
| Model | Soundsticks 4 |
| Time to Market | 2024-05-20 |
| Does It Support the App? | No |
| Speaker Unit | Nine Speakers |
| Smart Type | Other Smart Features |
| Applicable Scenarios | Living Room |
| Speaker Material | Plastic |
| Shell Material | Plastic |
| Function | Heavy Bass Stereo Sound,Support Music Playback |
| Connection Method | Bluetooth |
| Rated Power | 140 W |
| Playing Time | 8 Hours |
| Wireless Protocol | Bluetooth 4.2 |
| Control Method | Physical Buttons |
| Speaker Type | Home Speakers |
| Weight | 4432 g |