New Summer Ice Silk Mat, Rattan Mat, Household Cooling Mat, Washable in Summer, Ice Rattan Mat, Suitable for Both Summer and Winter, Soft Mat
B$91.84
B$47.90
- Stock: In Stock
- Brand: Qiancao Flagship Store
- Model: t776267594742
- Weight: 6.00kg
0 views






















| Product Specifications | |
| Style | Foldable |
| Year and Season of Release | Summer 2024 |
| 종류 | Mat Set |
| Washability | Not Washable |
| Cooling Mat Size | 180x200cm |
| Color classification | 【Thickened】Ice Vine Mat - Coffee Brown (Includes Pillowcase),【Thickened】Ice Vine Mat - Silver Grey (Includes Pillowcase) |
| Brand | Qiancao |
| Expanded Length | 150cm |
| Product Weight | 2kg |
| **Target Audience** * **Target Audience:** * **Target Audience:** * **Target Audience:** * | Average Adult |
| Foldability | Foldable |
| Seat Thickness | 4mm |
| Folded Size | 40cm |
| Expand Width | 200cm |
| Antibacterial Function | No Antibacterial Function |
| Province | Zhejiang Province |
| Prefecture and city | Taizhou City |
| Year and Season of Release | Summer 2024 |
| Item Number | Btx24032203 |
| Origin | Mainland China |
| Material | Cellulose material (regenerated cellulose fiber) |
| Applicable Bed Size | 150Cm*200Cm+3 Piece Set,180Cm*200Cm+3 Piece Set |
| Mildew Proof Treatment | Not Mildew Proof |
| تصميم مضاد للانزلاق | Anti-Slip |
| Product Grade | Qualified Product |
| Breathability Level | Good |
| Quality Inspection Standards | GB 18401-2010 |
| Main Pattern | Plain Color |