Zero-Pressure Slow-Rebound Ultra-Soft Memory Foam Pillow, One Pillow Specifically for Neck Protection and Sleep Aid, Single Pillow Core for Home Use, a Pair
B$96.71
B$48.35
- Stock: In Stock
- Brand: Muji Liangpin Home Textile Selection Store
- Model: t775694719810
- Weight: 1.50kg
0 views





















| Product Specifications | |
| Brand | Kakoki |
| Size | 42x70x6cm |
| Support Type | Soft |
| Height | 6-10cm |
| Province | Jiangsu Province |
| City | Nantong City |
| Applicable Scenarios | All Cotton |
| Production Process | Seamless Stitching |
| Item Number | 20240320111 |
| Type of Filling | Memory Foam |
| Shape | Rectangle |
| Year and Season of Release | Summer 2025 |
| Origin | Mainland China |
| Applicable People | Universal |
| Physiotherapy Function | Improve Sleep |
| Pillow Fabric | Other |
| Applicable Number of People | Single |
| Product Grade | Qualified Product |
| Individual Weight | 0.5kg |
| Color Classification | Zero Pressure Memory Pillow-Cloud Pillow (8cm) [Single Pack],Zero Pressure Memory Pillow-Yunduo High Pillow (10cm) [Single Pack],Zero Pressure Memory Pillow-Cloud Pillow (8cm) [Pair],Zero Pressure Memory Pillow-Yunduo High Pillow (10cm) [Pair] |