Summer ice silk mat for home use 2026 new winter and summer dual-use machine washable bamboo mat summer bed sheet straw mat a
B$81.17
B$37.06
- Stock: In Stock
- Brand: Nanjiren Home Textile Flagship Store
- Model: t763328704954
- Weight: 6.00kg
0 views
































| Product Specifications | |
| Style | Ins style |
| Brand | Antarctica |
| Product weight | 9kg |
| Applicable people | Average adult |
| Expand width | 120cm |
| Antibacterial function | Has antibacterial function |
| Province | Jiangsu Province |
| Prefecture and city | Nantong City |
| Item number | LZM-497446 |
| Style | Foldable |
| Origin | Chinese mainland |
| Listing year and season | Spring 2024 |
| Material | Cellulose material (regenerated cellulose fiber) |
| Kind | Mat set |
| Applicable bed size | 120cmx200cm,90cmx200cm,100cmx200cm,180cmx200cm,80cm*190cm,150cmx200cm,135cmx200cm,200cmx220cm |
| Product grade | Qualified product |
| Washability | Machine washable |
| Main pattern | Stripe |
| Mat size | 80x190cm |
| Color classification | Add to favorites and shopping cart for priority delivery, SF Express next day delivery,Cost-effective national brand, national brand quality assurance, true A-grade antibacterial fabric, smooth and burr-free, suitable for sleeping naked, easy to machine wash,Size introduction, click to see the picture~ The following is the 2025 new upgraded negative ion antibacterial thickened mat,Recommended by the store manager. Click on the drop-down details page to buy the same ice silk antibacterial pillowcase.,Upgraded negative ions, machine washable, glacier blue - sheet model, no pillowcase,Upgraded negative ions, machine washable, snowflake gray - sheet style, no pillowcase,Upgraded negative ions, machine washable, herbal tea green - sheet style, no pillowcase,Upgraded negative ions, machine washable, ice crystal powder - bed sheet model, no pillowcase,Upgraded negative ions, machine washable, glacier blue - sheet style, with pillowcase,Upgraded negative ions, machine washable, snowflake gray - sheet style, with pillowcase,Upgraded negative ions, machine washable, herbal tea green-sheet style, with pillowcase,Upgraded negative ions, machine washable, ice crystal powder - bed sheet type, with pillowcase,Upgraded negative ions, machine washable, glacier blue - fitted sheet, no pillowcase,Upgraded negative ions, machine washable, snowflake gray - fitted sheet, no pillowcase,Upgraded negative ions, machine washable, herbal tea green - fitted sheet, no pillowcase,Upgraded negative ions, machine washable, ice crystal powder - fitted sheet, no pillowcase,Upgraded negative ions, machine washable, glacier blue - fitted sheet, with pillowcase,Upgraded negative ions, machine washable, snowflake gray - fitted sheet, with pillowcase,Upgraded negative ions, machine washable, herbal tea green - fitted sheets, with pillowcases,Upgraded negative ions, machine washable, ice crystal powder - fitted sheet with pillowcase,The following are the 2025 new flagship antibacterial seats,Flagship model, machine washable, glacier blue - sheet model, no pillowcase,Flagship model, machine washable, snowflake gray - sheet model, no pillowcase,Flagship model, machine washable, herbal tea green-sheet model, no pillowcase,Flagship model, machine washable, ice crystal powder-sheet model, no pillowcase,Top model, machine washable, glacier blue - sheet model, with pillowcase,Top model, machine washable, snowflake gray - sheet model, with pillowcase,Top model, machine washable, herbal tea green - sheet model, with pillowcase,Top model, machine washable, ice crystal powder - bed sheet model, with pillowcase,Flagship model, machine washable, glacier blue - fitted sheet, no pillowcase,Flagship model, machine washable, snowflake gray - fitted sheet, no pillowcase,Flagship model, machine washable, herbal tea green - fitted sheet, no pillowcase,Flagship model, machine washable, ice crystal powder - fitted sheet, no pillowcase,Top model, machine washable, glacier blue - fitted sheet, with pillowcase,Top model, machine washable, snowflake gray - fitted sheet, with pillowcase,Top model, machine washable, herbal tea green - fitted sheet, with pillowcase,Top model, machine washable, ice crystal powder - fitted sheet, with pillowcase |