Harman Kardon Music Liuli 4 Home Bluetooth Speaker Lighting Gift Home Transparent Audio Liuli 3 Upgraded Model
B$4,126.78
- Stock: In Stock
- Brand: Ten Billion Subsidy Official Channel
- Model: t755458734202
- Weight: 0.82kg
- Dimensions: 10.00cm x 2.33cm x 3.33cm
0 views


| Product Specifications | |
| Size | 284x233x233mm |
| Brand | Harman kardon/harman kardon |
| Model | Aura Studio 4 |
| Shell material | Acrylic |
| Function | Dustproof |
| Connection method | Bluetooth connection |
| Speaker unit | Seven trumpets |
| Rated power | 130W |
| Wireless protocol | Bluetooth 4.2 |
| Control method | Touch |
| Applicable scenarios | Desktop |
| Speaker type | Home speakers |
| Weight | 3600g |