Cooling Mat, Double-Sided Rattan Mat, Student Dormitory Single Bed, Bunk Bed Bamboo Mat, Summer Ice Silk Mat, Soft Straw Mat, Sleeping Mat for Sleeping Naked
B$26.42
- Stock: In Stock
- Brand: Qiancao Flagship Store
- Model: t707709700469
- Weight: 0.50kg
0 views












| Product Specifications | |
| Style | Ins Wind |
| Breathability Level | Good |
| Anti-Slip Design | Features a Non-Slip Design |
| Mat Thickness | 2mm |
| Folded Length | 40cm |
| Is It Foldable? | Foldable |
| Style | Double-Sided Seat |
| Grade Classification | Category B |
| Year and Season of Release | Summer 2023 |
| Applicable People | Adult |
| Mat Width | 90cm |
| Kind | Mat Set |
| Mat Length | 190cm |
| Cooling Mat Size | 90x190cm |
| Quality Inspection Standards | National Standard (Gb) |
| Color Classification | Junyu Mat Double-Sided Model (Single Mat) [Upgraded and Thickened],Junyu Double-Sided Mat (with Pillowcase) [Upgraded and Thickened],Yayun Mat Double-Sided Model (Single Mat) [Upgraded and Thickened],Yayunxi Double-Sided Model (with Pillowcase) [Upgraded and Thickened],Gongteng Mat Double-Sided (Single Mat) [Upgraded and Thickened],Gongteng Mat Double-Sided Model (with Pillowcase) [Upgraded and Thickened] |
| Brand | Qiancao |
| Weaving Process | Machine Knitting |
| Province | Zhejiang Province |
| City | Taizhou City |
| Applicable Scenarios | Home |
| Item Number | Qc2023031601 |
| Origin | Mainland China |
| Material | Vine |
| Applicable Bed Size | 180cmx200cm,80CMX190CM,100cmX195cm,135cmX195cm,120cmX195cm,150cmx200cm,90cmx190cm |
| Product Grade | Qualified Product |
| Pattern Style | Stripes |