Summer double-sided summer mat rattan mat ice silk mat household summer foldable bamboo mat student dormitory single mat straw mat
B$23.94
- Stock: In Stock
- Brand: Qiancao Flagship Store
- Model: t704212863421
- Weight: 6.00kg
0 views






















| Product Specifications | |
| Style | Classical |
| Brand | Qiancao |
| Expansion length | 200cm |
| Product weight | 1kg |
| Applicable people | Average adult |
| Foldability | Foldable |
| Folded size | 40cm |
| Expand width | 150cm |
| Province | Zhejiang Province |
| Prefecture and city | Taizhou City |
| Listing year and season | Spring 2025 |
| Item number | 23-2-21-1 |
| Style | Foldable |
| Origin | Chinese mainland |
| Listing year and season | Spring/Summer 2023 |
| Material | Other/other |
| Kind | Mat set |
| Applicable bed size | 80cm*190cm+1 piece set,90cm*190cm+1 piece set,100cm*195cm+1 piece set,120cm*200cm+1 piece set,135cm*200cm+1 piece set,150cm*200cm+1 piece set,180cm*200cm+1 piece set |
| Anti-slip design | Anti-slip |
| Product grade | Qualified product |
| Breathability level | Good |
| Quality inspection standards | GB 18401-2010 |
| Main pattern | Stripe |
| Mat size | 180x200cm |
| Color classification | Yayun double-sided mat (without pillowcase), one seat for two purposes---double-sided thickening,Yayun double-sided mat (with pillowcase), one seat for two purposes---double-sided thickening,Gongteng double-sided mat (without pillowcase), one seat for two purposes---double-sided thickening,Gongteng double-sided mat (with pillowcase), one seat for two purposes---double-sided thickening,Junyu double-sided mat (without pillowcase), one seat for two purposes---double-sided thickening,Junyu double-sided seat (with pillowcase), one seat for two purposes---double-sided thickening,BBK single-sided seat (without pillowcase),BBK single-sided seat (with pillowcase) |