Fishing Rod and Tackle Box Set, Complete Fishing Rod Set, Complete Fishing Gear Set, Complete Set of Fishing Equipment for Beginners
B$171.92
B$11.05
- Stock: In Stock
- Brand: Fanding Outdoor Flagship Store
- Model: t703797235497
- Weight: 1.04kg
0 views

























| Product Specifications | |
| Brand | Vending |
| Time to Market | 2025-04 |
| Sales Channel Type | Same Style in Shopping Malls (Sold Both Online and Offline) |
| Is It the Same Style as Sold in Shopping Malls? | Yes. |
| Market Price | 1199 |
| Fishing Place | Reservoir Pond,Stream,River,Lake,Other |
| Weight | 35 g |
| Price Range | 0-1000 Yuan |
| Length after Shrinkage | 110 |
| Number of Sections | 5 Sections |
| First | 1.1 mm |
| Item Number | Xlglwl0006. |
| Origin | China |
| Yuan Jing | 10 mm |
| Material | Carbon |
| Tone | Super Hard Tone |
| Color Classification | [Folding Fishing Chair Version] Hand Rod 3.6m Free 2.7m Set,[Folding Fishing Chair Version] Hand Rod 4.5m Free 3.6m Set,[Folding Fishing Chair Version] Hand Rod 5.4m Free 3.6m Set,[Installation-Free Fishing Chair Version] Hand Pole 4.5m Free 3.6m Set,[Installation-Free Fishing Chair Version] Hand Pole 5.4m Free 4.5m Set,[Installation-Free Fishing Chair Version] Hand Pole 5.4m Free 5.4m Set,[Installation-Free Fishing Chair Version] Hand Pole 6.3m Free 4.5m Set,[Installation-Free Fishing Chair Version] Hand Pole 6.3m Free 5.4m Set,[Luxury Fishing Box Edition] Hand Rod 3.6m Free 3.6m Set,[Luxury Fishing Box Edition] Hand Rod 4.5m Free 3.6m Set,[Luxury Fishing Box Edition] Hand Rod 5.4m Free 4.5m Set,[Luxury Fishing Box Edition] Hand Rod 5.4m Free 5.4m Set,[Luxury Fishing Box Edition] Hand Rod 6.3m Free 4.5m Set,[Luxury Fishing Box Edition] Hand Rod 6.3m Free 5.4m Set,[Installation-Free Fishing Chair Version] Hand Pole 5.4m Free 5.4m + Large Umbrella,[Installation-Free Fishing Chair Version] Hand Pole 6.3m Free 4.5m + Large Umbrella,[Installation-Free Fishing Chair Version] Hand Pole 6.3m Free 5.4m + Large Umbrella,[Luxury Fishing Box Edition] Hand Rod 5.4m Free 5.4m + Big Umbrella,[Luxury Fishing Box Edition] Hand Rod 6.3m Free 4.5m + Big Umbrella,[Luxury Fishing Box Edition] Hand Rod 6.3m Free 5.4m + Big Umbrella,Free Earthworms + Corn Kernels When Placing an Order [Contact Customer Service When Placing an Order],Free Matching Package [Please Contact Customer Service to Place an Order] |