Summer Indonesian Rattan Mat Thickened Soft Mat Set 1.5m Pieces for Home Air Conditioning 1.8m Foldable Cooling Mat Set
B$83.85
B$39.25
- Stock: In Stock
- Brand: Qiancao Flagship Store
- Model: t671736443731
- Weight: 0.50kg
0 views














| Product Specifications | |
| Breathability Level | Good |
| Anti-Slip Design | Features a Non-Slip Design |
| Mat Thickness | 3mm |
| Folded Length | 40cm |
| Is It Foldable? | Foldable |
| Style | Foldable |
| Grade Classification | Category B |
| Year and Season of Release | Summer 2022 |
| Applicable People | Adult |
| Mat Width | 150cm |
| Kind | Mat Set |
| Mat Length | 200cm |
| Cooling Mat Size | 200x180cm |
| Quality Inspection Standards | National Standard (Gb) |
| Color Classification | Gray Thickened Indonesian Rattan (Sandwich Bottom) [Single Mat],Gray Thickened Indonesian Rattan (Sandwich Bottom) [with Pillowcase] |
| Brand | Qiancao |
| Weaving Process | Machine Knitting |
| Province | Zhejiang Province |
| City | Taizhou City |
| Applicable Scenarios | Home |
| Item Number | 2022ynt0101 |
| Origin | Mainland China |
| Material | Other/Other |
| Applicable Bed Size | 180cmx200cm,150cmx200cm |
| Product Grade | Qualified Product |
| Pattern Style | Solid Color |