Cooling Bamboo Mat, Summer Ice Silk Mat, Student Dormitory Single Straw Mat, Foldable for Summer, Dual-Use for Winter and Summer, Double-Sided Mat
B$11.01
B$9.25
- Stock: In Stock
- Brand: Bamboo Bed Home Furnishing Self-operated Store
- Model: t668896418320
- Weight: 6.00kg
0 views




















| Product Specifications | |
| Brand | Bai Zhu Yuan |
| Expanded Length | 195 cm |
| Product Weight | 2 kg |
| Applicable People | General Adult |
| Foldability | Foldable |
| Seat Thickness | 5 mm |
| Folded Size | 150 cm |
| Expand Width | 150 cm |
| Antibacterial Function | No Antibacterial Function |
| Style | Double Sided Mat |
| Origin | Mainland China |
| Material | Bamboo + Regenerated Cellulose Fiber |
| Kind | Bed Mat |
| Year of Launch | 2025 |
| Applicable Bed Size | Other |
| Mildew Proof Treatment | Not Mildew Proof |
| Product Grade | Qualified Product |
| Anti-Slip Design | Not Anti-Slip |
| Washability | Not Washable |
| Quality Inspection Standards | Gb/T 31713–2015 |
| Mat Size | 150X195Cm. |
| Color Classification | Skin-Friendly Double-Sided Mat 0.6*1.8m,Skin-Friendly Double-Sided Mat 0.7*1.8m,Skin-Friendly Double-Sided Mat 0.8*1.9m,Skin-Friendly Double-Sided Mat 0.8*1.9m Folding Model,Skin-Friendly Double-Sided Mat 0.8*1.9m Comes with Pillowcase,Skin-Friendly Double-Sided Mat 0.9*1.9m,Skin-Friendly Double-Sided Mat 0.9*1.9m Folding Model,Skin-Friendly Double-Sided Mat 0.9*1.9m Comes with Pillowcase,Skin-Friendly Double-Sided Mat 1.0*1.9m,Skin-Friendly Double-Sided Mat 1.0*1.9m Folding Model,Skin-Friendly Double-Sided Mat 1.0*1.9m Comes with Pillowcase,Skin-Friendly Double-Sided Mat 1.1*1.9m,Skin-Friendly Double-Sided Mat 1.1*1.9m Comes with Pillowcase,Skin-Friendly Double-Sided Mat 1.2*1.9m,Skin-Friendly Double-Sided Mat 1.2*1.9m Comes with Pillowcase,Skin-Friendly Double-Sided Mat 1.35*1.95m,Skin-Friendly Double-Sided Mat 1.35*1.95m Comes with Pillowcase,Skin-Friendly Double-Sided Mat 1.5*1.95m,Skin-Friendly Double-Sided Mat 1.5*1.95m Comes with Pillowcase,Skin-Friendly Double-Sided Mat 1.8*2.0m,Skin-Friendly Double-Sided Mat 1.8*2.0m Comes with Pillowcase,Patterned Bamboo Noble Seat 1.2*1.9m,Patterned Bamboo Premium Mat 1.2*1.9m Comes with Pillowcase,Patterned Bamboo Noble Seat 1.35*1.95m,Patterned Bamboo Premium Mat 1.35*1.95m Comes with Pillowcase,Patterned Bamboo Noble Seat 1.5*1.95m,Patterned Bamboo Premium Mat 1.5*1.95m Comes with Pillowcase,Patterned Bamboo Noble Seat 1.8*2.0m,Patterned Bamboo Premium Mat 1.8*2.0m Comes with Pillowcase,Penguin Ice Yasi 1.2*1.9m,Penguin Ice Yaxi 1.2*1.9m Comes with Pillowcase,Penguin Ice Yasi 1.35*1.95m,Penguin Ice Yaxi 1.35*1.95m Comes with Pillowcase,Penguin Ice Yashi 1.5*1.95m,Penguin Ice Mat 1.5*1.95m with Pillowcase,Penguin Bingya Seat 1.8*2.0m,Penguin Ice Yaxi 1.8*2.0m Comes with Pillowcase,Mirror Polished Mat 1.5*1.95m,Mirror Polished Mat 1.5*1.95m Comes with Pillowcase,Mirror Polished Mat 1.8*2.0m,Mirror Polished Mat 1.8*2.0m Comes with Pillowcase,Nanzhu Green Silk Mat-Green Silk Style 1.2*1.9m,Nanzhu Green Silk Mat-Green Silk Style 1.2*1.9m Free Pillowcase,Nanzhu Green Silk Mat-Green Silk Style 1.35*1.95m,Nanzhu Green Silk Mat-Green Silk Style 1.35*1.95m Free Pillowcase,Nanzhu Green Silk Mat-Green Silk Style 1.5*1.95m,Nanzhu Green Silk Mat-Green Silk Style 1.5*1.95m Free Pillowcase,Nanzhu Green Silk Mat-Green Silk Style 1.8*2.0m,Nanzhu Green Silk Mat-Green Silk Style 1.8*2.0m Free Pillowcase |