Rattan Mat Three-Piece Set for Home Use, Foldable Ice Silk Mat, Dual-Use for Winter and Summer, Straw Mat, Bamboo Mat, Summer Mat for Sleeping Naked
B$61.72
B$26.20
- Stock: In Stock
- Brand: Qiancao Flagship Store
- Model: t667696445896
- Weight: 0.50kg
0 views





















| Product Specifications | |
| Style | New Chinese Style |
| **Translation:** ***Translation:** | Qiancao |
| Breathability Level | Good |
| * **Translation:** >* **Translation:** * **Translation:** * **Translation:** * **Translation:** | Features a Non-Slip Design |
| Weaving Process | Machine Knitting |
| Province | Zhejiang Province |
| City | Taizhou City |
| Applicable Scenarios | Home |
| Item Number | 2022SM0201 |
| Mat Thickness | 2mm |
| Folded Length | 40cm |
| Is It Foldable? | Foldable |
| Style | Double-Sided Seat |
| Origin | Mainland China |
| Grade Classification | Category B |
| Year and Season of Release | Summer 2022 |
| Mat Width | 150cm |
| Material | Other/Other |
| Kind | Mat Set |
| Mat Length | 200cm |
| Applicable Bed Size | 80CMX190CM,180cmx200cm,100cmX195cm,135cmX195cm,120cmX195cm,150cmx200cm,90cmx190cm |
| Product Grade | Qualified Product |
| Pattern Style | Solid Color |
| Quality Inspection Standards | National Standard (Gb) |
| Color Classification | Stylish Double-Sided Mat [Upgraded and Thickened, One Mat for Dual Use] (No Pillowcase),Stylish Double-Sided Mat [Upgraded and Thickened, One Mat for Dual Use] (with Pillowcase),Gongteng Double-Sided Mat [Upgraded and Thickened, One Mat for Dual Use] (Without Pillowcase),Gongteng Double-Sided Mat [Upgraded and Thickened, One Mat for Dual Use] (with Pillowcase) |