Fishing Net, Pool Net, Telescopic Pole, Leaf Net, Fish Net, Aquarium Fish Tank Net, Pool Cleaning Tool
B$7.02
- Stock: In Stock
- Brand: Yuyudele Outdoor Fishing Gear
- Model: t978061831085
- Weight: 1.20kg
0 views











| Product Specifications | |
| Brand | No Brand |
| Time to Market | Summer 2025 |
| Ethernet Port Diameter | 45cm |
| Tag Price | Nothing |
| Price Range | Below 50 Yuan |
| Length after Shrinkage | 57cm |
| Is It Shrinkable? | Yes |
| Item Number | J38228 |
| Mesh Thickness | Fine Eyes |
| Origin | Shandong |
| Material | Stainless Steel |
| Sports and Outdoor Projects | Go to the Sea,Outdoor Fishing |
| Network Depth | 32cm |
| Whether It Can Be Located | Yes |
| Color Classification | 【Mini Size】Thickened Stainless Steel Extendable Fishing Net,【Small Size】Heavy-Duty Stainless Steel Extendable Landing Net,[Medium Size] Thickened Stainless Steel Retractable Fishing Net,[Large Size] Thickened Stainless Steel Retractable Fishing Net,【Extra Large】Heavy-Duty Stainless Steel Extendable Landing Net |