Lanweike Carbon Fishing Net, Ultra-Light and Ultra-Hard Telescopic Fishing Net Rod, Complete Set of Large Fish Catching Net, Foldable Net Head
B$60.10
B$20.42
- Stock: In Stock
- Brand: Lanweike Flagship Store
- Model: t901755095214
- Weight: 1.20kg
0 views




























| Product Specifications | |
| Brand | Lanweike |
| Time to Market | Spring 2025 |
| Network Port Diameter | 40 cm |
| Sales Channel Type | Pure E-Commerce (Only Online Sales) |
| Is It the Same Style as Sold in Shopping Malls? | No |
| Tag Price | 168 |
| Price Range | 101-200 Yuan |
| Length after Shrinkage | 106cm, 115cm, 117cm |
| Is It Retractable? | Yes. |
| Item Number | Lwkcwhe003 |
| Mesh Thickness | Fine Eyes |
| Origin | China |
| Material | Carbon |
| Sports and Outdoor Projects | Fishing,Outdoor Fishing |
| Deep Web | 45 cm |
| Can It Be Located? | Yes. |