Miniso Ice Silk Cooling Mat Summer 2026 New Model Student Dormitory Single Person Machine Washable Mat Summer Bed Sheet Style
B$43.46
B$42.09
- Stock: In Stock
- Brand: Miniso Flagship Store Of Premium Home Textiles
- Model: t794327978495
- Weight: 6.00kg
0 views





















| Product Specifications | |
| Style | Modern Chinese Style |
| Brand | MINISO (Food) |
| Product Barcode | 0000000000000 |
| Expanded Length | 200cm |
| Applicable People | Average Adult |
| Foldability | Foldable |
| Folded Size | 20cm |
| Expand Width | 180cm |
| Antibacterial Function | With Antibacterial Function |
| Province | Jiangsu Province |
| Year and Season of Release | Summer 2026 |
| Item Number | W91217637101 |
| Style | Foldable |
| Origin | Mainland China |
| Year and Season of Release | Summer 2024 |
| Material | Other/Other |
| Kind | Bed Mat |
| Applicable Bed Size | 90Cm*200Cm+0 Piece Set,120Cm*200Cm+0 Piece Set,150Cm*200Cm+0 Piece Set,180Cm*200Cm+0 Piece Set,200Cm*220Cm+0 Piece Set |
| Anti-Slip Design | Anti-Slip |
| Product Grade | Qualified Product |
| Washability | Washable |
| Quality Inspection Standards | GB 18401-2010 |
| Main Pattern | Plain Color |
| Cooling Mat Size | 150x200cm |
| Color Classification | Our Solemn Promise: Shop with Confidence. 10X Money-Back Guarantee on Fakes. 365-Day Quality Assurance. (Do Not Purchase if This Is a Selling Point.),If You'Re Going to Choose, Choose a "Listed Brand" Cooling Mat☀️Only the Best Quality, Hand-Picked by Publicly Listed Companies. (Don'T Miss Out on This Selling Point!),If You'Re Going to Choose, Choose "With Offline Stores" official store. Look for the Miniso Genuine Product with the Anti-Counterfeiting Code (Do Not Photograph the Selling Point).,[Class a Naked Sleeping Grade Antibacterial Fabric★Support Quality Inspection★Sleep Naked with Confidence] (Do Not Take Photos of Selling Points),Bed Sheet Model-Aqua Green [Class a Antibacterial❄️Cool down and Fall Asleep Instantly❄️Available for Babies❄️Machine Washable],Bed Sheet Style-Light Gray [Class a Antibacterial❄️Cool down and Fall Asleep Instantly❄️Available for Babies❄️Machine Washable],Bed Sheet Style-Dark Blue [Class a Antibacterial❄️Cool down and Fall Asleep Instantly❄️Available for Babies❄️Machine Washable],Bed Sheet Model-Champagne Gold [Class a Antibacterial❄️Cool down and Fall Asleep Instantly❄️Available for Babies❄️Machine Washable],Summer Mat + Pillowcase Set - Aqua Green [Class a Antibacterial]❄️Cool down and Fall Asleep Instantly❄️Available for Babies❄️Machine Washable],Summer Mat + Pillowcase Set - Light Grey [Class a Antibacterial]❄️Cool down and Fall Asleep Instantly❄️Available for Babies❄️Machine Washable],Mat + Pillowcase Set-Dark Blue [Class a Antibacterial❄️Cool down and Fall Asleep Instantly❄️Available for Babies❄️Machine Washable],Mat + Pillowcase Set - Champagne Gold [Class a Antibacterial❄️Cool down and Fall Asleep Instantly❄️Available for Babies❄️Machine Washable],------The Following Is the 2026 New Arrival Breathable Layer Thickened Model·Does Not Affect the Super Cool Feeling·------..(Do Not Take Photos of Selling Points),Bed Sheet Model - Aqua Green [Encrypted Weaving, Free Gift Bag of the Same Style]| Single Cooling Mat,Bed Sheet Style - Light Gray [Encrypted Weaving, Free Gift Bag of the Same Style]| Single Cooling Mat,Bed Sheet Style - Dark Blue [Encrypted Weaving, Free Gift Bag of the Same Style]| Single Cooling Mat,Bed Sheet Model - Champagne Gold [Encrypted Weaving, Free Gift Bag of the Same Style]| Single Cooling Mat,Bed Sheet Model - Aqua Green [Encrypted Weaving, Free Gift Bag of the Same Style]| Summer Sleeping Mat + Pillowcase,Bed Sheet Style - Light Gray [Encrypted Weaving, Free Gift Bag of the Same Style]| Summer Sleeping Mat + Pillowcase,Bed Sheet Style - Dark Blue [Encrypted Weaving, Free Gift Bag of the Same Style]| Summer Sleeping Mat + Pillowcase,Bed Sheet Model - Champagne Gold [Encrypted Weaving, Free Gift Bag of the Same Style]| Summer Sleeping Mat + Pillowcase,Fitted Sheet + Pillowcase Set - Aqua Green [Class a Antibacterial]❄️Cool down and Fall Asleep Instantly❄️Available for Babies❄️Machine Washable],Fitted Sheet + Pillowcase Set - Light Grey [Class a Antibacterial]❄️Cool down and Fall Asleep Instantly❄️Available for Babies❄️Machine Washable],Fitted Sheet + Pillowcase Set - Deep Blue [Class a Antibacterial]❄️Cool down and Fall Asleep Instantly❄️Available for Babies❄️Machine Washable],Fitted Sheet + Pillowcase Set - Champagne Gold [Class a Antibacterial]❄️Cool down and Fall Asleep Instantly❄️Available for Babies❄️Machine Washable] |