Maternal and Infant Grade Natural Pure Rattan Mat, Summer 2026 New Model, Ice Silk Household Double-Sided Baby Soft Mat, Fitted Sheet Style
B$96.73
B$35.05
- Stock: In Stock
- Brand: Xishiduo Flagship Store
- Model: t791511632796
- Weight: 6.00kg
0 views

















































| Product Specifications | |
| Style | Cartoon |
| Set Components | Three Piece Set |
| Style | Double-Sided Seat |
| Year and Season of Release | Summer 2024 |
| Kind | Bed Mat |
| Washability | Not Washable |
| Cooling Mat Size | 200x180cm |
| Color Classification | ⭐⭐Quality Commitment❗️ ❗️30 Days No Reason to Return or Exchange⭐,✅✅0 Risk Shopping❗️Any Dissatisfaction❗️All Shipping Costs Are Borne by the Merchant.✅,【★Hot Selling Recommendation] Rustic Mat-No Pillowcase| Double-Sided Cooling❄️❄️Available for Babies,【★Hot Selling Recommendation] Rustic Mat-With Pillowcase| Double-Sided Cooling❄️❄️Available for Babies,【★Promotional Item: Yu Pu Mat - Pillowcase Not Included| Double-Sided Cooling❄️Available for Babies,【★Promotional Item: Yu Pu Mat - Includes Pillowcase| Double-Sided Cooling❄️Available for Babies,【★Classic Style】Wicker Mat - No Pillowcase| Double-Sided Cooling❄️Available for Babies,【★Classic Style】Wicker Mat - Includes Pillowcase| Double-Sided Cooling❄️Available for Babies,【★Classic】Skin-Friendly Seat-With Pillowcase| Double-Sided Cooling❄️Available for Babies,【★Straight Style] Royal Vine Mat-No Pillowcase| Thickened and Breathable❄️Available for Babies,【★Straight Style] Royal Vine Mat-With Pillowcase| Thickened and Breathable❄️Available for Babies,【★Straight Style] Original Fir Mat - No Pillowcase| Double-Sided Cooling❄️Available for Babies,【★Straight Style] Original Fir Mat - with Pillowcase| Double-Sided Cooling❄️Available for Babies,【★Classic Style] Yupu Mat-No Pillowcase| Double-Sided Cooling❄️Available for Babies,【★Classic Style】Yu Pu Mat - Includes Pillowcase| Double-Sided Cooling❄️Available for Babies,【★Classic Style】Royal Cedar Mat - No Pillowcase| Double-Sided Cooling❄️Available for Babies,【★Classic Style] Royal Cedar Mat-With Pillowcase| Double-Sided Cooling❄️Available for Babies,【★Classic Style] Mellow Gray-With Pillowcase| Double-Sided Cooling❄️Available for Babies,【★Fashionable Style】Aiteng Black - No Pillowcase| Double-Sided Cooling❄️Available for Babies,【★【Trendy Style】Aitongka - Pillowcase Not Included| Double-Sided Cooling❄️Available for Babies,【 ★ 【Thickened】Cooling Mat - Pillowcase Not Included | Thickened and Breathable ❄️ Available for Babies,【★【Thickened】Cooling Mat - Includes Pillowcase| Thickened and Breathable❄️Available for Babies,【★Thickened Model] Comfortable Mat - No Pillowcase| Thickened and Breathable❄️Available for Babies,【★Thickened Model] Comfortable Mat-With Pillowcase| Thickened and Breathable❄️Available for Babies,【★【Thickened Version】Natural Wicker Mat - Pillowcase Not Included| Thickened and Breathable❄️Available for Babies,【★【Thickened Version】Natural Wicker Mat - Includes Pillowcase| Thickened and Breathable❄️Available for Babies,【★【Thickened】Ice Vine Mat - Includes Pillowcase| Thickened and Breathable❄️Available for Babies,【 ★ 【Shopkeeper's Pick】Royal Cedar Mat - Includes Pillowcase | Thickened and Breathable ❄️ Available for Babies,【 ★ 【Shopkeeper's Pick】Comfort & Care Bed Sheet Set - Includes Pillowcases | Thickened and Breathable ❄️ Available for Babies,【★【Shopkeeper's Pick】Soothing Grey - Includes Pillowcase| Thickened and Breathable❄️Available for Babies,❄️---Selection---Bed---Fitted---Series---❄️,"Fitted Sheet Style" Rustic Mat - Comes with Pillowcase| 360°All-Inclusive Anti-Slip❄️Baby-Safe,"Fitted Sheet Style" Deep Cedar Mat - Comes with Pillowcase| 360°All-Inclusive Anti-Slip❄️Thickened and Breathable,"Fitted Sheet Style" Royal Mat - Comes with Pillowcase| 360°All-Inclusive Anti-Slip❄️Available for Babies,"Fitted Sheet Style" Ice-Cool Mat - Includes Pillowcases| 360°All-Inclusive Anti-Slip❄️Thickened and Breathable,"Fitted Sheet Style" Royal Cedar Mat - Comes with Pillowcase| 360°All-Inclusive Anti-Slip❄️Thickened and Breathable,"Fitted Sheet Style" Comfortable Mat - Comes with Pillowcase| 360°All-Inclusive Anti-Slip❄️Thickened and Breathable,"Fitted Sheet Style" Champagne Gold - Includes Pillowcases| 360°All-Inclusive Anti-Slip❄️Thickened and Breathable |
| Brand | Lots of Mats |
| Expanded Length | 200cm |
| Product Weight | 3kg |
| Applicable People | Infants |
| Foldability | Foldable |
| Seat Thickness | 3mm |
| Folded Size | 90cm |
| Expand Width | 180cm |
| Antibacterial Function | No Antibacterial Function |
| Province | Zhejiang Province |
| City | Huzhou City |
| Year and Season of Release | Summer 2024 |
| Item Number | XSD20230503W1 |
| Origin | Mainland China |
| Material | Vine |
| Applicable Bed Size | 80Cm*190Cm+1 Piece Set,90Cm*190Cm+1 Piece Set,100Cm*190Cm+1 Piece Set,120Cm*195Cm+1 Piece Set,135Cm*195Cm+1 Piece Set,150Cm*200Cm+1 Piece Set,180Cm*200Cm+1 Piece Set,180Cm*220Cm+1 Piece Set,200Cm*220Cm+1 Piece Set |
| Mildew Proof Treatment | Not Mildew Proof |
| Anti-Slip Design | Anti-Slip |
| Product Grade | Qualified Product |
| Breathability Level | Ordinary |
| Quality Inspection Standards | GB 18401-2010 |
| Main Pattern | Cartoonish and Childlike |