City-Style Summer Mat 2026 New Model Ice Silk Rattan Mat Bamboo Straw Mat Summer Household Soft Mat Dual-Use for Summer and Winter Class a
B$73.41
B$38.26
- Stock: In Stock
- Brand: Flagship Store Outside The City
- Model: t784293934762
- Weight: 6.00kg
0 views























| Product Specifications | |
| Style | Simple |
| Style | Bed Sheets |
| Year and Season of Release | Spring 2026 |
| Kind | Mat Set |
| Washability | Hand Washable |
| Mat size | 150x200cm |
| Color classification | Add to favorites and shopping cart for priority delivery, SF Express next day delivery,★★China Green and Environmentally Friendly Products★★Class a Antibacterial Sleep Protection★,★★Purchase Instructions [1-Piece Set Does Not Include Pillowcases, 2/3-Piece Set Includes Pillowcases],【2026 Flagship Model】Botanical Ice Vine - Honey Bear - Golden Coffee - Bed Sheet Style,【2026 Flagship Model】Botanical Ice Vine - Honey Bear - Silver Grey - Flat Sheet Style,2026 Flagship Model Plant Ice Vine-Capibala-Champagne Color-Sheet Model,【2026 Flagship Model】Botanical Ice Vine - Capybara - Silver Grey - Flat Sheet Style,【2026 Flagship Model】Botanical Ice Vine - Capybara - Ice Green - Flat Sheet Style,【2026 Flagship Model】Botanical Ice Vine - Honey Bear - Golden Coffee - Fitted Sheet Style,【2026 Flagship Model】Botanical Ice Vine - Honey Bear - Silver Grey - Fitted Sheet Style,【2026 Flagship Model】Botanical Ice Vine - Capybara - Champagne - Fitted Sheet Style,2026 flagship model Plant Ice Vine-Capibala-Silver Gray-Sheet Model,2026 Flagship Model Plant Ice Vine-Capibala-Ice Green-Sheet Model |
| Brand | Outside the city |
| Expanded Length | 200cm |
| Product Weight | 3kg |
| Applicable People | Average Adult |
| Foldability | Foldable |
| Seat Thickness | 0.3cm |
| Folded Size | 50cm |
| Expand Width | 150cm |
| 항균 기능 | With Antibacterial Function |
| Province | Zhejiang Province |
| City | Taizhou City |
| Year and Season of Release | Spring 2026 |
| Item Number | Clx133583 |
| Origin | Mainland China |
| Material | Other/Other |
| 적용 가능한 침대 크기 | 80Cm*190Cm+1 Piece Set,90Cm*190Cm+1 Piece Set,100Cm*195Cm+1 Piece Set,120Cm*195Cm+1 Piece Set,135Cm*200Cm+1 Piece Set,150Cm*200Cm+1 Piece Set,180Cm*200Cm+1 Piece Set,180Cm*220Cm+1 Piece Set,200Cm*220Cm+1개 세트,80Cm*190Cm+2 Piece Set,90cm*190cm+2 piece set,100Cm*195Cm+2 Piece Set,120Cm*195Cm+2 Piece Set,135Cm*200Cm+3 Piece Set,150Cm*200Cm+3 Piece Set,180Cm*200Cm+3 Piece Set,180Cm*220Cm+3 Piece Set,200Cm*220Cm+3 Piece Set |
| Mildew Proof Treatment | Mildew Proof Treatment |
| Anti-Slip Design | Anti-Slip |
| Product Grade | Qualified Product |
| Breathability Level | Good |
| 품질 검사 기준 | GB 18401-2010 |
| Main Pattern | Stripes |