Summer Ice Silk Cooling Mat for Home Use 2026 New Model, Dual-Use for Winter and Summer, Machine Washable Bamboo Mat, Summer Bed Sheet, Straw Mat a
B$81.17
B$37.06
- Stock: In Stock
- Brand: Nanjiren Home Textile Flagship Store
- Model: t763328704954
- Weight: 6.00kg
0 views
































| Product Specifications | |
| Style | Ins Wind |
| Brand | Antarctic |
| Product Weight | 9kg |
| Applicable People | Average Adult |
| Expand Width | 120cm |
| Antibacterial Function | With Antibacterial Function |
| Province | Jiangsu Province |
| City | Nantong City |
| Item Number | LZM-497446 |
| Style | Foldable |
| Origin | Mainland China |
| Year and Season of Release | Spring 2024 |
| Material | Cellulose Material (Regenerated Cellulose Fiber) |
| Kind | Mat Set |
| Applicable Bed Size | 120cmx200cm,90cmx200cm,100cmx200cm,180cmx200cm,80cm*190cm,150cmx200cm,135cmx200cm,200cmx220cm |
| Product Grade | Qualified Product |
| Washability | Machine Washable |
| Main Pattern | Stripes |
| Cooling Mat Size | 80x190cm |
| Color Classification | ★Add to Favorites and Shopping Cart for Priority Delivery Next Day Delivery★,★Cost-Effective National Old Brand, National Brand Quality Assurance★【True A-Grade Antibacterial Fabric★Smooth and Burr-Free, Suitable for Sleeping Naked★Easy Machine Wash],Size Guide★Click to View the Picture~]★★Here Are the 2025 New Upgraded Negative Ion Antibacterial Thickened Cooling Mats.★★,【☆Store Manager's Pick: Scroll down for Details and Click to Buy the Same Ice Silk Antibacterial Pillowcase!,Upgrade to Negative Ions★Machine Washable] Glacier Blue - Bed Sheets★No Pillowcase,Upgrade to Negative Ions★Machine Washable] Snowflake Gray-Bed Sheets★No Pillowcase,Upgrade to Negative Ions★【Machine Washable】Herbal Tea Green - Flat Sheet Style★No Pillowcase,Upgrade to Negative Ions★Machine Washable] Ice Crystal Powder-Bed Sheet Style★No Pillowcase,Upgrade to Negative Ions★Machine Washable] Glacier Blue - Bed Sheets★With Pillowcase,Upgrade to Negative Ions★Machine Washable] Snowflake Gray-Bed Sheets★With Pillowcase,Upgrade to Negative Ions★【Machine Washable】Herbal Tea Green - Flat Sheet Style★With Pillowcase,Upgrade to Negative Ions★Machine Washable] Ice Crystal Powder-Bed Sheet Style★With Pillowcase,Upgrade to Negative Ions★【Machine Washable】Glacier Blue - Fitted Sheet Style★No Pillowcase,Upgrade to Negative Ions★【Machine Washable】Snowflake Gray - Fitted Sheet Style★No Pillowcase,Upgrade to Negative Ions★【Machine Washable】Herbal Tea Green - Fitted Sheet Style★No Pillowcase,Upgrade to Negative Ions ★ 【Machine Washable】Ice Crystal Powder - Fitted Sheet Style ★ No Pillowcase,Upgrade to Negative Ions★【Machine Washable】Glacier Blue - Fitted Sheet Style★With Pillowcase,Upgrade to Negative Ions★【Machine Washable】Snowflake Gray - Fitted Sheet Style★With Pillowcase,Upgrade to Negative Ions★【Machine Washable】Herbal Tea Green - Fitted Sheet Style★With Pillowcase,Upgrade to Negative Ions★【Machine Washable】Ice Crystal Powder - Fitted Sheet Style★With Pillowcase,★★Here Are the 2025 Flagship Antibacterial Cooling Mats★★,[Flagship Model★Machine Washable] Glacier Blue - Bed Sheets★No Pillowcase,[Flagship Model★Machine Washable] Snowflake Gray-Bed Sheets★No Pillowcase,[Flagship Model★【Machine Washable】Herbal Tea Green - Flat Sheet Style★No Pillowcase,[Flagship Model★Machine Washable] Ice Crystal Powder-Bed Sheet Style★No Pillowcase,Top-Of-The-Line Model★Machine Washable] Glacier Blue - Bed Sheets★With Pillowcase,Top-Of-The-Line Model★Machine Washable] Snowflake Gray-Bed Sheets★With Pillowcase,Top-Of-The-Line Model★【Machine Washable】Herbal Tea Green - Flat Sheet Style★With Pillowcase,Top-Of-The-Line Model★Machine Washable] Ice Crystal Powder-Bed Sheet Style★With Pillowcase,[Flagship Model★【Machine Washable】Glacier Blue - Fitted Sheet Style★No Pillowcase,[Flagship Model★【Machine Washable】Snowflake Gray - Fitted Sheet Style★No Pillowcase,[Flagship Model★【Machine Washable】Herbal Tea Green - Fitted Sheet Style★No Pillowcase,[Flagship Model★【Machine Washable】Ice Crystal Powder - Fitted Sheet Style★No Pillowcase,Top-Of-The-Line Model★【Machine Washable】Glacier Blue - Fitted Sheet Style★With Pillowcase,Top-Of-The-Line Model★【Machine Washable】Snowflake Gray - Fitted Sheet Style★With Pillowcase,Top-Of-The-Line Model ★ 【Machine Washable】Herbal Tea Green - Fitted Sheet Style ★ With Pillowcase,Top-Of-The-Line Model★【Machine Washable】Ice Crystal Powder - Fitted Sheet Style★With Pillowcase |