Summer mat bamboo mat summer ice silk mat student dormitory single straw mat summer foldable winter and summer double-sided mat
B$11.01
B$9.25
- Stock: In Stock
- Brand: Bamboo Bed Home Furnishing Self-operated Store
- Model: t668896418320
- Weight: 6.00kg
0 views




















| Product Specifications | |
| Brand | Baizhuyuan |
| Expansion length | 195cm |
| Product weight | 2kg |
| Applicable people | Average adult |
| Foldability | Foldable |
| Seat thickness | 5mm |
| Folded size | 150cm |
| Expand width | 150cm |
| Antibacterial function | No antibacterial function |
| Style | Double seat |
| Origin | Chinese mainland |
| Material | Bamboo + regenerated cellulose fiber |
| Kind | Bed mat |
| Year of listing | 2025 |
| Applicable bed size | Others |
| Anti-mildew treatment | Not mildew proof |
| Product grade | Qualified product |
| Anti-slip design | Not slip resistant |
| Washability | Not washable |
| Quality inspection standards | GB/T 31713-2015 |
| Mat size | 150x195cm |
| Color classification | Skin-friendly double-sided mat 0.6*1.8m,Skin-friendly double-sided mat 0.7*1.8m,Skin-friendly double-sided mat 0.8*1.9m,Skin-friendly double-sided seat 0.8*1.9m folding model,Skin-friendly double-sided mat 0.8*1.9m with free pillowcase,Skin-friendly double-sided mat 0.9*1.9m,Skin-friendly double-sided seat 0.9*1.9m folding model,Skin-friendly double-sided mat 0.9*1.9m with free pillowcase,Skin-friendly double-sided seats 1.0*1.9m,Skin-friendly double-sided seat 1.0*1.9m folding model,Skin-friendly double-sided mat 1.0*1.9m with free pillowcase,Skin-friendly double-sided seats 1.1*1.9m,Skin-friendly double-sided mat 1.1*1.9m with free pillowcase,Skin-friendly double-sided seats 1.2*1.9m,Skin-friendly double-sided mat 1.2*1.9m with free pillowcase,Skin-friendly double-sided seats 1.35*1.95m,Skin-friendly double-sided mat 1.35*1.95m with free pillowcase,Skin-friendly double-sided seats 1.5*1.95m,Skin-friendly double-sided mat 1.5*1.95m with free pillowcase,Skin-friendly double-sided seats 1.8*2.0m,Skin-friendly double-sided mat 1.8*2.0m with free pillowcase,Bamboo Premium Seat 1.2*1.9m,Bamboo Premium Seat 1.2*1.9m with free pillowcase,Bamboo Premium Seat 1.35*1.95m,Bamboo Premium Seat 1.35*1.95m comes with pillowcase,Bamboo Premium Seat 1.5*1.95m,Bamboo Premium Seat 1.5*1.95m comes with pillowcase,Bamboo Premium Seat 1.8*2.0m,Bamboo Premium Seat 1.8*2.0m comes with pillowcase,Penguin Bingya Seat 1.2*1.9m,Penguin Bingya Seat 1.2*1.9m comes with pillowcase,Penguin Bingya Seat 1.35*1.95m,Penguin Bingya Seat 1.35*1.95m comes with pillowcase,Penguin Bingya Seat 1.5*1.95m,Penguin Bingya Seat 1.5*1.95m comes with pillowcase,Penguin Bingya Seat 1.8*2.0m,Penguin Bingya Seat 1.8*2.0m comes with pillowcase,Mirror polished mat 1.5*1.95m,Mirror polished mat 1.5*1.95m comes with pillowcase,Mirror polished mat 1.8*2.0m,Mirror polished mat 1.8*2.0m comes with pillowcase,Nanzhu and green silk mat-green silk style 1.2*1.9m,Nanzhu and green silk mat-green silk style 1.2*1.9m with free pillowcase,Nanzhu and green silk mat-green silk style 1.35*1.95m,Nanzhu and green silk mat-green silk model 1.35*1.95m comes with pillowcase,Nanzhu and green silk mat-green silk style 1.5*1.95m,Nanzhu and green silk mat-green silk style 1.5*1.95m comes with pillowcase,Nanzhu and green silk mat-green silk style 1.8*2.0m,Nanzhu and green silk mat-green silk style 1.8*2.0m comes with pillowcase |