Powerful King Five Generations Big Fish Rod for Large Fish, Black Sturgeon Giant Fish Taiwan Fishing Rod, Hand Rod, Ultra-Light Hard Lightweight Carp and Bighead Carp Brand
B$156.89
B$78.45
- Stock: In Stock
- Brand: Daliwang Flagship Store
- Model: t664237393175
- Weight: 0.50kg
0 views


















































































| Product Specifications | |
| Brand | Powerful King |
| Time to Market | Winter 2021 |
| Sales Channel Type | Same Style in Shopping Malls (Sold Both Online and Offline) |
| Is It the Same Style as Sold in Shopping Malls? | Yes. |
| Market Price | 1999 |
| Fishing Place | Reservoir Pond,Stream,Other,River,Lake |
| Weight | 331 g |
| Price Range | 201-500 Yuan |
| Length after Shrinkage | 112- 123cm112- 123cm |
| Hardness | 12 Hours |
| Number of Sections | 5 Sections |
| First | 20.5-35.8mm |
| Item Number | Dl 202112155-360 |
| Origin | China |
| Material | Carbon |
| Yuan Jing | 1.6mm |
| Fishing Rod Type | Taiwan Fishing Rod |
| Fishing Rod Tonality | Super Hard Tone |
| Suitable Fish Species | Black Pit Competition,Large Fish,Medium Sized Fish,Other,Crucian Carp,Freshwater Predatory Fish,Carp,Small Fish |
| Product Name | Giant Green Sturgeon Edition |
| Color Classification | Fifth Generation 12H19 Tuning, Jiuqing Edition 3.6m + Mega Bundle + 100kg Super Strong Traction.,Fifth Generation 12H19 Tuning, Jiuqing Edition 3.9m + Mega Bundle + 100kg Super Strong Traction.,Fifth Generation 12H19 Tuning, Jiuqing Edition 4.5m + Mega Bundle + 100kg Super Strong Traction.,Fifth Generation 12H19 Tuning, Jiuqing Edition 4.8m + Mega Bundle + 100kg Super Strong Traction.,Fifth Generation 12H19 Tuning, Jiuqing Edition 5.4m + Mega Bundle + 100kg Super Strong Traction.,Fifth Generation 12H19 Tuning, Jiuqing Edition 5.7m + Mega Bundle + 150kg Super Strong Traction.,Fifth Generation 12H19 Tuning, Jiuqing Edition 6.3m + Mega Bundle + 150kg Super Strong Traction.,Fifth Generation 12H19 Tuning, Jiuqing Edition 6.6m + Mega Bundle + 150kg Super Strong Traction.,Fifth Generation 12H19 Tuning, Jiuqing Edition 7.2m + Mega Bundle + 150kg Super Strong Traction.,Fifth Generation 12H19 Tuning, Jiuqing Edition 7.5m + Mega Bundle + 150kg Super Strong Traction.,Fifth Generation 12H19 Tuning Giant Green Edition 8.1m + Grand Gift Package + 150kg Super Strong Traction,Fifth Generation 12H19 Tuning Giant Green Edition 9m + Grand Gift Package + 175kg Super Strong Traction.,Fifth Generation 12H19 Tuning Giant Green Edition 10m + Grand Gift Package + 175kg Super Strong Traction.,Fifth Generation 12H19 Tuning Giant Green Edition 11m + Grand Gift Package + 175kg Super Strong Traction.,Fifth Generation 12H19 Tuning Violent Sturgeon Edition 3.6m + Gift Package + 100kg Super Strong Pull.,Fifth Generation 12H19 Tuning Violent Sturgeon Edition 3.9m + Gift Package + 100kg Super Strong Pull.,Fifth Generation 12H19 Tuning Violent Sturgeon Edition 4.5m + Gift Package + 175kg Super Strong Pull.,Fifth Generation 12H19 Tuning Violent Sturgeon Edition 4.8m + Gift Package + 175kg Super Strong Pull.,Fifth Generation 12H19 Tuning Violent Sturgeon Edition 5.4m + Gift Package + 175kg Super Strong Pull.,Fifth Generation 12H19 Tuning Violent Sturgeon Edition 5.7m + Gift Package + 175kg Super Strong Pull.,Fifth Generation 12H19 Tuning Violent Sturgeon Edition 6.3m + Gift Package + 175kg Super Strong Pull.,Fifth Generation 12H19 Tuning Violent Sturgeon Edition 6.6m + Gift Package + 175kg Super Strong Pull.,Fifth Generation 12H19 Tuning Violent Sturgeon Edition 7.2m + Gift Package + 175kg Super Strong Pull.,Fifth Generation 12H19 Tuning Violent Sturgeon Edition 7.5m + Gift Package + 175kg Super Strong Pull.,Fifth Generation 12H19 Tuning Violent Sturgeon Edition 8.1m + Gift Package + 175kg Super Strong Pull.,Fifth Generation 12H19 Violent Sturgeon Edition 9m + Gift Package + 200kg Super Strong Pull.,Fifth Generation 12H19 Violent Sturgeon Edition 10m + Gift Package + 200kg Super Strong Pull. |